Clark Europe

Clark Europe

skup akumulatorów poznań stomatolog wałbrzych

Zbudowane, by trwać

Firma Clark to projektant i wynalazca pierwszego wózka widłowego na świecie. Wózek ten charakteryzuje się:

  • funkcjonalną prostotą,
  • niezawodnością i
  • najwyższą trwałością.

Firma skupia się na innowacjach i ciągłym wzroście. Maszyny i produkty Clark odznaczają się najlepszym stosunkiem jakości do ceny, a portfel produktów firmy gwarantuje szeroki wybór optymalnych rozwiązań przeznaczonych dla logistyki wewnętrznej w organizacji. Nowatorskie projekty powstające w procesie ciągłego rozwoju zapewniają stale wysoki standard dla wszystkich oferowanych produktów.

W 2014 roku Clark Europe przeniósł swoje europejskie siedziby do nowej fabryki w Duisburgu (Niemcy). Znajdują się tam” centralny magazyn części zamiennych, magazyn dla nowych maszyn i urządzeń, a także sale szkoleniowe i biura Spółki. Dzięki temu wózki i maszyny Clark są łatwiej dostępne dla polskich firm.

ASbud jako przedstawiciel Clark Europe na Polskę umożliwia skorzystanie z wysokiej jakości produktów Clark w całym kraju i wiedzy tej firmy. Odbywamy regularne szkolenia techniczne i serwisowe, które pozwalają utrzymać stan wiedzy naszych pracowników i doradców na jednolicie wysokim poziomie. Dzięki temu zapewniamy Państwu rzetelne doradztwo i profesjonalne usługi.

Oferta Clark, którą przedstawiamy polskim klientom, obejmuje:

  • wózki widłowe – jedne z najlepszych, najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych na świecie,
  • części do wózków, dostarczane w bardzo krótkim czasie, i pomoc techniczną – serwis  optymalnych cenach,
  • system Clark PartsPro – system dokumentacji części i usług, które firma zapewnia swoim dealerom oraz klientom.

O jakości oferty świadczy m.in. nominacja do najważniejszej nagrody wózków Europejskiej Federacji IFOY – wózka widłowego lub pojazdu magazynowego roku 2015 – dla jednego z nowych produktów do przewozu ludzi i towarów CBX4.

warsztat samochodowy radom usługi rachunkowe katowice