Części i serwis

Części i serwis

foto4

Kompleksowe wsparcie

ASbud oferuje Państwu:

  • oryginalne części zamienne do wózków widłowych,
  • autoryzowany serwis wózków widłowych,
  • generalne remonty floty.

Części zamienne

Zapewniamy oryginalne części zamienne, komponenty oraz ogumienie do wózków widłowych marek:

  • Clark,
  • Jungheirich,
  • Still, Doosan,
  • Yale,
  • innych.

Części dostępne są bezpośrednio w naszym magazynie lub sprowadzane z od naszych partnerów – standardowo w ciągu 24 godzin.

Dobór odpowiedniej części lub komponentu do wózków Clark ułatwia nam system Clark PartsPRO®, który jest naszym pionierskim elektronicznym narzędziem umożliwiającym prowadzenie dokumentacji dotyczącej części i usług.  Katalogi lub wewnętrzne sieci internetowe producentów części zamiennych zostały usystematyzowane z użyciem typu i numeru seryjnego maszyny. Dzięki temu nasi przedstawiciele i dealerzy mogą szybko i dokładnie zidentyfikować części do każdego wózka Clark wyprodukowanego od 1961 roku. PartsPRO zapewnia dostęp do najbardziej aktualnych informacji technicznych i posiada unikalną opcję tworzenia dokumentacji technicznej części do każdego wózka Clark w Państwa firmie, co gwarantuje sprawną identyfikację i łatwe zamówienie właściwych części zamiennych u dealera.

Serwis maszyn

Oprócz najlepszej jakości części zamiennych i akcesoriów zapewniamy Państwu możliwie najlepsze wsparcie techniczne, które wspiera skuteczną i wydajną działalność Państwa firmy. Gwarantujemy atrakcyjne stawki oraz elastyczną ofertę serwisowania – chcemy, by mieli Państwo pełną satysfakcję ze współpracy z nami.

Profesjonalne serwisowanie wykonujemy:

  • u klienta – posiadamy potężną flotę samochodów serwisowych świadczących usługi serwisowe na terenie całego kraju – lub
  • w naszej siedzibie – dysponujemy nowoczesną halą serwisową o powierzchni 450 m² z suwnicą oraz kanałem najazdowym, które umożliwiają wykonywanie napraw większego sprzętu budowlanego.

Oferujemy konkurencyjne stawki roboczogodzin, a także atrakcyjne ceny za części zamienne. Czas naprawy kalkulujemy na podstawie protokołu pracy mechanika podpisanego przez klienta –zawsze staramy się, by był jak najkrótszy.

W wypadku dłuższej naprawy oferujemy wózek zastępczy.
Na wykonaną przez nas naprawę udzielamy gwarancji od 3 do 6 miesięcy.
Na zapytania ofertowe odpowiadamy w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Uwaga! Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów usługi serwisowania. W przypadku serwisu w Państwa siedzibie jeszcze przed wysłaniem ekipy zadzwonimy, aby uzgodnić dokładny termin i godzinę przyjazdu serwisantów.

Zapraszamy do kontaktu!